Pračka AEG ProSense L6FBG68SC

Doprava zdarma!

Pračka AEG Prosence L6FBG68SC má kapacitu 8 kg prádla, 1600 otáček/minutu a patří do nejúspornější energetické třídy A+++ -30%. 

Dostupnost: Na dotaz (tel. 469 620 893)

Doporučená cena výrobce: 16 990,00 Kč

13 990,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Automatická pračka AEG ProSenceTM L6FBG68SC bílá

Automatická pračka AEG ProSenceTM L6FBG68SC v bílém provedení je volně stojící, předem plněná pračka, která pojme až 8kg prádla. Je maximálně úsporná, zařazena je do energetické třídy A+++. Pracívýkon a účinnost odstřeďování je označeno nejlepší třídou A. Dopřejte profesionální péči vašim oděvům a zachovejte jejich dokonalý vzhled tím, že je svěříte spolehlivé automatické pračce AEG ProSenceTM.Odměnou vám bude oblečení původních tvarů a zářivých barev.


Úsporné a efektivní praní

Automatická pračka AEG o příkonu 2200W je vybavena kvalitním a spolehlivým invertorovým motorem, který se téměř neopotřebovává, je zárukou maximální energetické účinnosti, umožňuje vyšší výkon, má velmi tichý chod a je na něho poskytována záruka 10 let. Pračka poskytne vašim oděvům nadstandardní péči. Šetrný prací buben ProTex je speciálně navržen pro péči o vaše oděvy. 

Oproti běžným pračkám má více otvorů, které snižují natahování tkanin, čímž oděvy chrání zejména při odstřeďování. Jeho součástí jsou také šetrné vodní trysky, které zvedají a chrání oděvy během praní. Díky speciální technologii ProSence a Fuzzy Logic se pro každou náplň pračky zvlášť upraví program šitý na míru a jsou zajištěny optimální podmínky praní. Pračka sama sleduje každou náplň a hlídá její hmotnost a míru znečištění, čemuž poté upraví dobu praní, spotřebu vody i elektrické energie. Prádlo bude jako nové a navíc se tím ušetří spotřeba vody i energie.


Spousta pracích programů a přídavných funkcí

K dispozici budete mít spoustu programů. Ať už si vyberete kterýkoliv, můžete si být jistí dokonale čistým prádlem. Jedná se o programy Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna/Hedvábí, Antialergický program, krátký 20minutový program, Outdoor, Lůžkoviny, Sportovní oblečení a Odstředění/Vypouštění. Přídavné funkce umožňují nastavit teplotu praní, počet otáček při odstředění nebo přidat máchání navíc.

Měkčího a hedvábnějšího prádla docílíte s funkcí SoftPlus. Aviváž se dostane do všech tkanin, které navíc budou chráněny a prodlouží se jejich životnost. Praktická je také funkce pro odstranění skvrn, funkce na úsporu času, která zkrátí délku programu nebo funkce eco, která sníží teplotu a prodlouží dobu praní pro dosažení úspory energie, to vše při zachování dokonalého výsledku. Samozřejmostí je také dětská pojistka nebo možnost nastavení odloženého startu. Protipěnový systém kontroluje množství pěny a brání její nadměrné tvorbě. Je-li pěny příliš mnoho, přidá se máchání navíc a dále pak program pokračuje s maximální účinností.

Bezpečný a tichý pomocník se snadným ovládáním

Intuitivní ovládání a přehledný LED displej, který zobrazujíce probíhající prací úkony, usnadní používání. Maximální hlučnost při praní je 50dB, při odstřeďování 75dB. Díky systému kontroly vyváženosti náplně v bubnu se minimalizují vibrace a hluk tím, že dochází před každým odstřeďováním k rovnoměrnému rozložení prádla v bubnu. Senzor AquaControl chrání domácnostpřed únikem vody. Při poškození nebo poruše se přívod vody automaticky uzavírá.

 

Seznamte se s každodenním klasickým ochráncem
Kvalitní oděvy se vyrábí k nošení, ale každodenní oblečení potřebuje péči, aby se udržela jeho jakost. Ať perete jednu košili nebo plnou náplň, pračky AEG sníží opotřebení náležitou úpravou minimální délky programu a spotřeby vody a energie potřebné pro důkladné vyprání. Udržuje nejlepší vzhled oděvů. Všechno prádlo při každém praní

Péče o oděvy. Úspora vody i energie
Technologie ProSense® automaticky zváží každou náplň k úpravě programu na míru. Snímače poté upraví přesnou délku praní, čímž zajistí optimální péči každému oděvu. Vaše prádlo tak pokaždé získá ten svěží, nový pocit a navíc ušetříte vodu a energii.

Užívejte si pocitu měkčího oblečení
Tato pračka nabízí výsledky, kterých si všimnete, jakmile se dokončí poslední odstředění. Protože funkce SoftPlus zajišťuje, aby se aviváž po dosažení bubnu dostala ke všem částem tkanin, pomáhá tím vašim oděvům, aby byly měkčí, hedvábnější a hladší než kdy před tím, zatímco chrání vlákna a prodlužuje životnost každého oblečení.

Energeticky účinné praní v nejkratším možném čase
Hodně Eco programů vám ušetří energii. Eco TimeSave vám ale šetří i čas. Pračka vás nechá vybrat si program ECO a TimeSave dohromady a vy tak dostanete energeticky účinné praní v tom nejkratším možném čase.

Ochrana vašich oděvů
Všechny spotřebiče AEG jsou vybaveny naším šetrným bubnem ProTex, který je speciálně navržen pro péči o vaše oděvy. Šetrné vodní trysky zvedají a chrání vaše prádlo během praní. Díky více otvorům než u standardních spotřebičů náš buben snižuje natahování tkanin, a uchovává tak tvar a tkaninu oděvů během odstřeďování.

Spolehlivě skvělý výkon
Invertní motor této pračky je ten nejspolehlivější a nejodolnější ze všech. Je založen na bezkartáčové invertní technologii, která snižuje vibrace a opotřebení a poskytuje maximální výkon při minimálním hluku

Typ: volně stojící
Konstrukce pračky: plněná zepředu
Hloubka pračky: 58
Kapacita prádla pro praní (kg): 8
Třída pracího výkonu: A
Hlučnost při praní (dB): 50
Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1600
Třída účinnosti odstřeďování: A
Hlučnost při odstřeďování (dB): 75
Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 156
Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 9999
Spotřeba energie (kWh): 0.8
Spotřeba vody (l): 52
Energetická třída: A+++
Odhadované náklady praní za 1 rok (Kč): 1362
Odhadované náklady praní za 5 let (Kč): 6808
Odhadované náklady praní za 10 let (Kč): 13615
Délka standardního programu (min): 275
Počet programů: 
Speciální programy: Soft Plus
Quick Drive™: NE
Odložený start: ANO
Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
Ukazatel zbytkového času: ANO
Parní pračka: NE
Displej: ANO
Ochrana proti úniku vody: ANO
Systém automatického dávkování: NE
Rozšířená záruka: AEG 10 let záruka na invertor motor
Přívodní hadice v balení: ANO
SMART: NE
6.smysl: 
Clean+: 
Microban: 
FUZZY LOGIC: 
Distribuce: oficiální ČR

Provedení výrobku: bílá barva

Parametry produktu

Parametry produktu

Doprava zdarma Doprava zdarma!
Značka AEG
Výška [cm] 85 
Šířka [cm] 60 
Typ motoru invertorový
Prodloužená záruka 10 let motor, 5 let
Otáčky [ot/min-1] 1 600 
Kapacita
Hlučnost [dB] 50 
Hloubka [cm] 60 

Ke stažení