Sušička ovoce Clatronic DR 2751 bílá

Sušička na ovoce 

Dostupnost: Skladem

999,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Milujete chuť sušeného ovoce?

Sušička ovoce Clatronic DR 2751 v bílé barvě zaručí, že budete mít neustále tuto pochoutku při ruce. Její konstrukce a pevnost materiálu zaručí bezproblémové sušení vašich oblíbených potravin. Pokud máte například zahrádku, můžete zužitkovat veškeré ovoce, zeleninu a bylinky. Nic nemusí přijít nazmar. 

Je libo houbovou omáčku?

Na své si jistě přijdou milovníci houbaření, kdy pro sušičku Clatronic DR 2751 nejsou problém ani vaše oblíbené houby. Poté si z vašich zásob jistě rádi připravíte výbornou hřibovou polévku či hřibovou omáčku. Chcete dětem nabídnout zdravé mlsání? Není nic jednoduššího, než usušit jakékoliv ovoce a děti si jistě jejich sladkou chuť zamilují.


Sušička zvládne téměř vše

Ti z vás, kteří by se neobešli bez lahodné chuti masa, využijete zase sušičku na sušení této pochoutky. Pokud maso před samotným sušením z obou stran okořeníte, nebo naložíte do marinády, získáte naprosto úžasnou a jedinečnou delikatesu. Sušička Clatronic DR 2751 zvládne nejen klasické sušení, ale mnohem víc. Pokud nedáte dopustit na klasické jogurty, i to se sušičkou není problém. A můžete si tuto zdravou lahůdku připravovat pořád a pořád dokola. 


Variabilita a jednoduchost použití

Díky 5 stohovatelným patrům je sušička velmi variabilní a umožňuje sušení více druhů potravin najednou. Sušení půjde snadno a rychle díky topnému tělesu o příkonu 250 W. Proto na své oblíbené pochoutky již nebudete muset příliš dlouho čekat.

Nemusíte se obávat, že se při dlouhém provozu sušička příliš přehřeje. Pro váš klid a bezpečnost je vybavena ochranou proti přehřátí. Sušička Clatronic DR 2751 nabízí funkci cirkulace vzduchu, tudíž bude ve všech 5 patrech vše usušeno stejnoměrně a můžete sušit více druhů potravin najednou. Sušičce nechybí samozřejmě ani tlačítko, kterým celý přístroj jednoduše zapnete a necháte ho pracovat. Po práci stačí vypnout a je usušeno. Díky sušičce Clatronic DR 2751 budete mít zdravé pamlsky a vitamíny neustále v zásobě.

 

Sušička ovoce

  • pro sušení ovoce, zeleniny, bylinek, masa apod.
  • variabilní použití díky 5 stahovatelným patrům
  • funkce cirkulace vzduchu
  • ochrana proti přehřátí
  • vypínač
  • napájení: 230 V, 50 Hz, 250 Watt

Parametry produktu

Parametry produktu

Značka Clatronic - bílá