Trouba vestavná Brandt BXE5532X

Doprava zdarma!

 Multifunkční trouba řady Intellect s MAXI objemem 73 l a rovnoměrnou distribucí teplého vzduchu Quattro   Pulse.


  logo 

Dostupnost: Na dotaz (tel. 469 620 893)

12 990,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Multifunkční trouba Brandt BXE5532X intellect

 BRANDT - ZNAČKA SE ŠEDESÁTILETOU ZKUŠENOSTÍ

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání  požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a  inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou  zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě inteligentní řady spotřebičů intellect.

DESIGN - FUNKČNOST - VÝKON

Nová kolekce vestavných trub Brandt se vyznačuje noblesním designem, který staví na ušlechtilých materiálech, jako jsou sklo a nerezová ocel. Nový design intellect je sjednocujícím prvkem v rámci celé řady spotřebičů Brandt, jenž přináší uživatelům pocit nebývalé souhry všech spotřebičů napříč domácností. Součástí nového designu je zcela přepracované intuitivní ovládání s inteligentními funkcemi, které zvládne používat opravdu každý.

 

Trouba Brandt BXE5532X intellect

MAXI OBJEM 73 LITRŮ

Trouba Brandt BXE5532X intellect nabízí komfortní vnitřní prostor, který umožňuje péct velké množství pokrmů až v 6 patrech nad sebou, nebo větší kusy samostatně.

SNADNÁ ÚDRŽBA DVÍŘEK

Jednoduchý a intuitivní systém vyjímání vnějšího skla a dalších vnitřních vrstev skla Vám umožní jejich snadné a dokonalé vyčištění.

OMEGA GRIL

Perfektní kůrka a dokonalá zlatá barva s novým variabilním grilem Omega v troubě Brandt BXE5532X. Některé recepty, na první pohled docela jednoduché, ve skutečnosti vyžadují hodně dovednosti. Gril s novým tvarem topného tělesa a možností nastavení čtyř stupňů výkonu vám umožní dosáhnout dokonale rovnoměrného propečení na povrchu připravovaného pokrmu.

SMART ASSIST

Podle vybraného režimu pečení vám trouba Brandt BXE5532X navrhne nejen ideální teplotu pečení, ale také dobu přípravy pokrmů. Přednastavené hodnoty můžete kdykoliv během pečení snadno změnit.

MULTIFUNKCE QUATTRO PULSE: VYCHUTNEJTE SI TEN ROZDÍL

Trouba Brandt BXE5532X intellect disponuje inovovaným systémem cirkulace vzduchu uvnitř trouby – QUATTRO PULSE. Tento nový systém využívá obráceného proudění vzduchu s difuzorem, kdy je vzduch z trouby ventilátorem nasáván a ohříván topným tělesem. Horký vzduch je poté vyfukován čtyřmi vývody v rozích zadní stěny trouby. Tím je zajištěna rovnoměrná teplota pro dokonalou přípravu hned několika pokrmů současně. I nejmenší pečivo tak bude vždy rychle a rovnoměrně propečené.

 

Parametry trouby Brandt BXE5532X

- Multifunkční trouba s objemem 73 l
- Provedení černé sklo a nerez
- Energetická třída A
- Ovládání Intellect s ergonomickým otočným voličem, dotykovým ovládáním a bíle podsvíceným displejem
- SmartAssist - funkce navrhující teplotu a délku pečení v závislosti na zvolené pečící funkci
- Quattro Pulse - rovnoměrná distribuce teplého vzduchu čtyřmi vývody během pečení
- Multifunkční režim - 7 funkcí (horkovzdušné pečení, tradiční pečení + ventilátor, gril, ECO, gril s ventilátorem, tradiční pečení)

- Omega gril pro rovnoměrnou kůrku
- Easy Clean smalt pro snadné čištění trouby
- Celoskleněná dvířka se 2 skly 
- Příslušenství: 
šestiúrovňové chromované vodící žebřinky, 1 ks bezpečnostní rošt, 1 ks mělký plech 20 mm
- Rozměry pro vestavbu (V x Š x H v cm): 58,5 x 56 x 55

Parametry produktu

Parametry produktu

Doprava zdarma Doprava zdarma!
Značka Brandt
Výška [cm] 59,20 
Šířka [cm] 59,20 
Ovládání Dotykové + otočný ovladač
Objem [l] 73 

Ke stažení