Trouba vestavná Brandt BXP5534W

Doprava zdarma!

Multifunkční trouba řady Intellect s MAXI objemem 73 l, s pyrolytickým čištěním a rovnoměrnou distribucí teplého vzduchu Quattro Pulse.


 logo 

Dostupnost: Skladem

16 990,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Multifunkční trouba Brandt BXP5534W intellect

 BRANDT - ZNAČKA SE ŠEDESÁTILETOU ZKUŠENOSTÍ

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání  požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a  inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou  zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě inteligentní řady spotřebičů intellect.

 DESIGN - FUNKČNOST - VÝKON

Nová kolekce vestavných trub Brandt se vyznačuje noblesním designem, který staví na ušlechtilých materiálech, jako jsou sklo a nerezová ocel. Nový design intellect je sjednocujícím prvkem v rámci celé řady spotřebičů Brandt, jenž přináší uživatelům pocit nebývalé souhry všech spotřebičů napříč domácností. Součástí nového designu je zcela přepracované intuitivní ovládání s inteligentními funkcemi, které zvládne používat opravdu každý.

 

Trouba Brandt BXP5534W intellect

ENERGETICKÁ TŘÍDA A+

Pyrolytická trouba Brandt BXP5534W je díky mimořádně silné izolaci a vysoké účinnosti pečení zařazena do energetické třídy A+. Toto zařazení garantuje výrazné úspory energie.

 FUNKCE PIZZA

Ideální pro přípravu domácí nebo mražené pizzy. Teplota 210 °C.

 MAXI OBJEM 73 LITRŮ

Trouba Brandt BXP5534W intellect nabízí komfortní vnitřní prostor, který umožňuje péct velké množství pokrmů až v 6 patrech nad sebou, nebo větší kusy samostatně.

SNADNÁ ÚDRŽBA DVÍŘEK

Jednoduchý a intuitivní systém vyjímání vnějšího skla a dalších vnitřních vrstev skla Vám umožní jejich snadné a dokonalé vyčištění.

 MEGA GRIL

Perfektní kůrka a dokonalá zlatá barva s novým variabilním grilem Omega v troubě Brandt BXP5534W. Některé recepty, na první pohled docela jednoduché, ve skutečnosti vyžadují hodně dovednosti. Gril s novým tvarem topného tělesa a možností nastavení čtyř stupňů výkonu vám umožní dosáhnout dokonale rovnoměrného propečení na povrchu připravovaného pokrmu.

PEČENÍ V ABSOLUTNÍM BEZPEČÍ DÍKY SYSTÉMU COLD DOOR:

Pyrolytická trouba Brandt BXP5534W disponuje zesílenými celoskleněnými dvířky se 4 skleněnými panely s ventilací. Díky této jedinečné konstrukci teplota na vnější straně dvířek nikdy nedosáhne prahu bolesti:
maximálně 40 °C ve středu dvířek během pyrolýzy, 
maximálně 65 °C v nejteplejším místě dvířek během pyrolýzy,
maximálně 30 °C ve středu dvířek během pečení.
Díky celoskleněnému vnitřnímu povrchu a snadno rozebíratelné konstrukci je možné dvířka dokonale vyčistit, aby byla opět jako nová.

KOMFORTNÍ PYROLYTICKÉ ČIŠTĚNÍ ZVLÁDNE PÉČI O VAŠI TROUBU BRANDT BXP6534X ZCELA SAMOSTATNĚ

Unikátní 100 % cyklus čištění poskytuje nepřekonatelné výsledky. 
Spusťte funkci pyrolýza a nechte troubu pracovat: teplota postupně narůstá až na 500 °C, při kterých se odstraní cukry, mastnota a další nečistoty.
2  úrovně čištění: standartní (pro běžné/silnější znečištění) nebo Eco (pro mírné znečištění)
Předchází postupnému zvyšování spotřeby energie při pečení.

SMART BOOST

S výběrem pečícího programu trouba Brandt BXP5534W automaticky aktivuje funkci Smart Boost, která zajistí velmi rychlý nárůst teploty uvnitř trouby. V případě potřeby můžete funkci Boost navolit manuálně.

SMART ASSIST

Podle vybraného režimu pečení vám trouba Brandt BXP5534W navrhne nejen ideální teplotu pečení, ale také dobu přípravy pokrmů. Přednastavené hodnoty můžete kdykoliv během pečení snadno změnit.

MULTIFUNKCE QUATTRO PULSE: VYCHUTNEJTE SI TEN ROZDÍL

Trouba Brandt BXP5534W intellect disponuje inovovaným systémem cirkulace vzduchu uvnitř trouby – QUATTRO PULSE. Tento nový systém využívá obráceného proudění vzduchu s difuzorem, kdy je vzduch z trouby ventilátorem nasáván a ohříván topným tělesem. Horký vzduch je poté vyfukován čtyřmi vývody v rozích zadní stěny trouby. Tím je zajištěna rovnoměrná teplota pro dokonalou přípravu hned několika pokrmů současně. I nejmenší pečivo tak bude vždy rychle a rovnoměrně propečené. 

 

Parametry trouby Brandt BXP5534W

- Multifunkční trouba s objemem 73 l
- Provedení bílé sklo a nerez
- Energetická třída A+
- Ovládání Intellect s ergonomickým otočným voličem, dotykovým ovládáním a bíle podsvíceným displejem
- SmartAssist - funkce navrhující teplotu a délku pečení v závislosti na zvolené pečící funkci
- Quattro Pulse - rovnoměrná distribuce teplého vzduchu čtyřmi vývody během pečení
- Multifunkční režim - 7 funkcí (horkovzdušné pečení, tradiční pečení + ventilátor, gril, ECO, gril s ventilátorem, pizza, tradiční pečení)

- Omega gril pro rovnoměrnou kůrku
- Komfortní pyrolytické čištění
- Smart BOOST – automatické rychlé nahřívání na požadovanou teplotu
- Cold Door - celoskleněná dvířka se 4 skly 
- Příslušenství: 
šestiúrovňové chromované vodící žebřinky, teleskopický výsuv, 1 ks bezpečnostní rošt, 1 ks mělký plech 20 mm, 1 ks hluboký plech 45 mm
- Rozměry pro vestavbu (V x Š x H v cm): 58,5 x 56 x 55

Parametry produktu

Parametry produktu

Individuální popis

 

 

Doprava zdarma Doprava zdarma!
Značka Brandt
Výška [cm] 59 
Šířka [cm] 59 
Prodloužená záruka bezplatý servis
Objem [l] 73 

Ke stažení