Varná deska indukční Brandt BPI6410B

Doprava zdarma!

Indukční varná deska 60 cm široká, vhodná do panelákových bytů díky možnosti připojení na 230 V a maximálním příkonem 3 kW.


logo 

Dostupnost: Skladem do 48 hodin

11 990,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Indukční varná deska Brandt BPI6410B Intellect

BRANDT - ZNAČKA SE ŠEDESÁTILETOU ZKUŠENOSTÍ

Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání  požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a  inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou  zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě inteligentní řady spotřebičů intellect.

INOVATIVNÍ KONSTRUKCE

Inovativní technologická řešení nové generace indukčních varných desek Brandt vždy spolehlivě plní ty účely, ke kterým byla navržena: dosažení vyššího výkonu těchto kuchyňských spotřebičů a zkvalitnění nezbytného chlazení jejich klíčových elektronických komponentů. Z celé řady inovativních konstrukčních řešení, která stojí za vyzdvihnutí, zmiňme alespoň:

Zvětšení rozměru ventilačního otvoru pro přívod chladného vzduchu v zadní části spotřebiče.

Zeštíhlení spodního korpusu varné desky (o 6 mm) a umístění větrací mřížky ve zkrácené přední části tak, aby byl lépe umožněn vývod teplého vzduchu i při použití vysoké pracovní desky.

K usnadnění instalace a vestavby těchto indukčních varných desek přispívá také zkosení  zadní stěny spodního korpusu varné desky, stejně jako účelné a flexibilní umístění  napájecího kabelu na středu těla spotřebiče tak, aby mohlo být zajištěno jeho co nejkomfortnější a nejsnazší připojení.

 

10 BEZPEČNOSTNÍCH PRVKŮ

1. Automatická ochrana při přetečení: Jestliže tekutina vyvře z nádoby na ovládací panel, aktivní varná zóna se vzápětí automaticky vypne.

2. Ochrana proti vznícení oleje: Maximální teplota varné zóny je limitována do 300 °C, tedy teplotou, při níž se například olej nemůže vznítit.

3. Uzamčení ovládacího panelu: „Dětská pojistka“ je dokonalou ochranou Vašeho dítěte.

4. Ukazatel zbytkového tepla: Znak „H“ bliká na panelu varné desky po celou dobu chladnutí varné zóny.

5. Automatické bezpečnostní vypnutí desky (Auto-stop): Tento systém automaticky přeruší napájení varné desky v případě, že ji sami zapomenete vypnout.

6. Detekce nádobí: Zapnete-li varnou desku, aniž umístíte nádobu na varnou zónu, deska se během jedné minuty sama vypne.

7. Detekce drobných předmětů: Systém se spustí pouze při kontaktu s kovovým předmětem, jehož průměr přesahuje 10 cm.

8. Detekce podpětí: Sníží výkon nebo přeruší chod varné zóny v případě podpětí a chrání tak el. obvody desky před poškozením.

9. Detekce přepětí:  Včasná detekce chrání elektrické obvody před poškozením.

10. Detekce nesprávného připojení: Ozve se výstražný signál.

 

Varná deska Brandt BPI 6410B indukční

PROVEDENÍ INDUKČNÍ DESKY BRANDT BPI6410B

Brandt nabízí řadu indukčních desek Intellect v různých designových provedeních. Indukční deska Brandt BPI6410B má stříbrný dekorativní pruh vpředu a rovné hrany s možností úplného zapuštění do pracovní plochy.

 

OVLÁDÁCÍ PANEL EASY

Brandt vybavil své nové indukční desky třemi druhy ovládacích panelů, aby vyhovovaly požadavkům širokého spektra zákazníků. Indučkní varná deska Brandt BPI6410B je vybavená ovladacím panelem EASY. U tohoto panelu je pro všechny zóny k dispozici jedna dvojice tlačítek +/- pro nastavení výkonu a časovače. Každá zóna má k dispozici samostatný displej pro zobrazení výkonu. Dále je zde centrální displej pro zobrazení nastavení časovačů všech zón, kde se cyklicky zobrazují jednotlivá nastavení.

BOOSTER

Tato funkce indukční varné desky Brandt BPI6410B umožňuje přímý a okamžitý přístup k nejvyššímu výkonu varné zóny.  Jeho použití je časově neomezené, takže doba vaření je zcela na vás!

CLEAN LOCK

Tato funkce indučkní desky Brandt BPI6410B vám umožní na krátkou dobu uzamknout ovládací panel, například pro účely čištění. Po uplynutí doby určené pro blokaci se ovládací panel automaticky odblokuje.

Parametry indukční varné desky Brandt BPI6410B

Indukční varná deska 60 cm široká 
- Černé sklo a rovné hrany - vhodná k zapuštění do pracovní desky

- Vhodná do bytů v panelových domech - připojení 230V, 16A
Dotykové ovládání Intellect Easy
- 4 varné zóny: 16 cm - 2 kW; 21 cm - 2,2 kW; 2x 18 cm - 2,1 kW
- Celkový příkon 3 kW
- 10 stupňů nastavení výkonu
- 4x  Booster
- 4x  časovač 1-99 minut
- Funkce Clean Lock – dočasné uzamčení desky např. při čištění, ovládací panel se po určité době sám odblokuje

- Balíček 10 bezpečnostních prvků

- Rozměry pro vestavbu (V x Š x H v cm): 6 x 56 x 49

Parametry produktu

Parametry produktu

Doprava zdarma Doprava zdarma!
Značka Brandt
Prodloužená záruka bezplatý servis

Doporučujeme