Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6240XXK

Typ varné desky: sklokeramika
Ovládání: dotykové
Provedení desky: sklokeramika
Umístění ovládání: vpředu
Provedení hrany VD: s rámečkem
Počet varných zón: 4

Dostupnost: Skladem

Doporučená cena výrobce: 7 990,00 Kč

6 490,00 Kč

Naše služby pro Vás

Montáž vybraných produktů zdarma Zjistit více...

Poradíme Vám s výběrem vhodného produktu

Při nákupu nového Vám odvezeme starý spotřebič

Můžete vybírat i v kamenné prodejně

Popis

Detaily

Typ varné desky: Sklokeramika
Ovládání: dotykové
Provedení desky: sklokeramika
Umístění ovládání: vpředu
Provedení hrany VD: zkosený okraj
Počet varných zón: 4
Provedení výrobku: černá barva, sklo,nerez

Moderní vestavná sklokeramická varná deska EHF6240XXK od společnosti Electrolux zaujme už na první pohled svým minimalistickým designem, který kombinuje černou sklokeramiku a broušenou nerezovou ocel, z níž je vyroben okrasný rámeček. Zvolené materiály působí velmi prémiovým dojmem, ale hlavně se skvěle udržují a je snad nemožné je běžným používáním poškodit. Absence zbytečných výstupků zabraňuje připékání, takže veškerou údržbu obstaráte vlhkým hadříkem.

Vysoký výkon

U varné desky nejvíc záleží na jejím výkonu, a proto vás jistě potěší, že tento model disponuje velmi štědrým příkonem až 6 500 W. Ten se dělí mezi dvojici 1 200W plotýnek s průměrem 145 mm, jednu 180mm plotýnku s příkonem 1 800 W a jednu vysoce výkonnou 2 300W plotýnkou s průměrem 210 mm. Všechny uvedené hodnoty jsou samozřejmě maximální a výkon jednotlivých plotýnek lze dle potřeby regulovat pomocí dotykového ovládacího panelu.

Komfortní ovládání

Všechny ovládací prvky jsou umístěny na sdruženém ovládacím panelu v přední části desky, kde k nim máte vždy bezproblémový přístup. Ovládací panel se skládá z vypínače a čtveřice dvojitých tlačítek pro regulaci výkonu a stejného počtu kontrastních LED displejů. Ty slouží pro zobrazení nastaveného výkonnostního stupně na každé z plotýnek. 

Kontrolky zbytkového tepla

Sklokeramické varné desky mají oproti ostatním řešením samé výhody: snadno se udržují, skvěle vypadají a jsou spolehlivé. Jedna nevýhoda by se však našla – deska zůstává i po vypnutí nějakou dobu pořádně horká. Proto jistě oceníte, že každá plotýnka má vlastní indikátor zbytkového tepla, který vám dá vědět, jakmile bude bezpečně možné se jí dotknout. 

Šikovný dětský zámek

Dotykové ovládání představuje velmi komfortní způsob řízení varných zón, ale také přirozeně přitahuje pozornost dětí. O jejich bezpečnost se naštěstí bát nemusíte – výrobce na ně myslel a ovládací panel opatřil šikovným dětským zámkem, který zabrání neautorizovanému použití. 

Parametry produktu

Parametry produktu

Značka Electrolux

Ke stažení