Kubašta elektro - zpravodaj

 • Vestavné spotřebiče značky Brandt

  Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalosti jejich zvyklostí.

  4 ROKY ZÁRUKA

  Jelikož je společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Brandt na českém a slovenském trhu, přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech svých produktů, rozhodla se nabídnout svým zákazníkům službu, v rámci níž prostřednictvím své distribuční sítě poskytuje na spotřebiče Brandt čtyřletou záruku

  • Indukční desky
  • 10 BEZPEČNOSTNÍCH PRVKŮ

  Zcela výjimečnou úroveň zabezpečení přináší 10 prvků, které dovedou pohlídat téměř všechny aspekty práce s varnou deskou.

  1. Automatická ochrana při přetečení: Jestliže tekutina vyvře z nádoby na ovládací panel, aktivní varná zóna se vzápětí automaticky vypne.
  2. Ochrana proti vznícení oleje: Maximální teplota varné zóny je limitována do 300 °C, tedy teplotou, při níž se například olej nemůže vznítit.
  3. Uzamčení ovládacího panelu: „Dětská pojistka“ je dokonalou ochranou Vašeho dítěte.
  4. Ukazatel zbytkového tepla: Znak „H“ bliká na panelu varné desky po celou dobu chladnutí varné zóny.
  5. Automatické bezpečnostní vypnutí desky (Auto-stop): Tento systém automaticky přeruší napájení varné desky v případě, že ji sami zapomenete vypnout.
  6. Detekce nádobí: Zapnete-li varnou desku, aniž umístíte nádobu na varnou zónu, deska se během jedné minuty sama vypne.
  7. Detekce drobných předmětů: Systém se spustí pouze při kontaktu s kovovým předmětem, jehož průměr přesahuje 10 cm.
  8. Detekce podpětí: Sníží výkon nebo přeruší chod varné zóny v případě podpětí a chrání tak el. obvody desky před poškozením.
  9. Detekce přepětí: Včasná detekce chrání elektrické obvody před poškozením.
  10. Detekce nesprávného připojení: Ozve se výstražný signál.

  HORIZONE

  HoriZone - prostor pro maximální komfort při vaření.
  Modulární prostor pro vaření o rozměrech 40 cm x 23 cm představuje nejkomplexnější varnou zónu na trhu. Varnou plochu horiZone můžete použít jako jednu velkou varnou zónu, nebo dvě nezávislé varné zóny.

  • příprava pokrmů ve velkých nádobách
  • příprava pokrmů ve více menších nádobách při stejném výkonu
  • flexibilita, pružnost a rychlost pro perfektní výsledky
  • 6 induktorů s feritovými články pro dokonalé pokrytí varné plochy

  Krátké video k zhlédnutí    v odkazu :   https://youtu.be/ZhK3ndXzh0Q

  4 varianty ovládání

  Panel EASY

  Panel Smart

  Panel EXPERT

  Panel PLUS

  • Trouby 

  PYRO EXPRESS 59MIN

  Rychlá a úsporná forma pyrolytického čištění vaší trouby.
  Pyro Express je nová forma pyrolytického čištění. Tato funkce dokáže efektivně zužitkovat zbytkové teplo předchozího pečicího cyklu a díky tomu ušetříte až 50% elektrické energie. Pyrolytické čištění vaší trouby bude v expresním režimu trvat pouhých 59 minut.

  PYROLÝZA

  Pyrolytické čištění: dokonale čistá pečící trouba. Pyrolýza umožňuje vyčistit nečistoty v troubě jejich vypálením za teplot dosahujících až 500 °C.

  COLD DOOR

  Technologie zajišťující vnější povrch dvířek chladným.
  Pyrolytické trouby disponují zesílenými celoskleněnými dvířky se 4 skleněnými panely s ventilací. Díky této jedinečné konstrukci zůstává vnější strana dvířek relativně chladná.

   • maximálně 40 °C ve středu dvířek během pyrolýzy
   • maximálně 65 °C v nejteplejším místě dvířek během pyrolýzy
   • maximálně 30 °C ve středu dvířek během pečení

  Díky celoskleněnému vnitřnímu povrchu a snadno rozebíratelné konstrukci je možné dvířka dokonale vyčistit, aby byla opět jako nová.

  • OMEGA GRIL

  Nový typ grilu pro rovnoměrné propečení.
  Perfektní kůrka a dokonalá zlatá barva s novým variabilním grilem Omega. Některé recepty, na první pohled docela jednoduché, ve skutečnosti vyžadují hodně dovednosti. Gril s novým tvarem topného tělesa a možností nastavení čtyř stupňů výkonu vám umožní dosáhnout dokonale rovnoměrného propečení na povrchu připravovaného pokrmu.

  SOFT CLOSE

  Tento důmyslný systém zajišťuje jemné a bržděné automatické dovření dvířek trouby bez nepříjemného zvuku bouchnutí.
  Speciální mechanismus dvířek zajišťuje jejich pomalé zavření. Troubu tak snadno zavřete i bez uchopení madla rukou a téměř nehlučně.

  QUATTRO PULSE

  Rovnoměrná distribuce horkého vzduchu v troubě.
  Nové trouby Brandt intellect disponují inovovaným systémem cirkulace vzduchu uvnitř trouby – QUATTRO PULSE. Tento nový systém využívá obráceného proudění vzduchu s difuzorem, kdy je vzduch z trouby ventilátorem nasáván a ohříván topným tělesem. Horký vzduch je poté vyfukován čtyřmi vývody v rozích zadní stěny trouby. Tím je zajištěna rovnoměrná teplota pro dokonalou přípravu hned několika pokrmů současně. I nejmenší pečivo tak bude vždy rychle a rovnoměrně propečené.

  KULINÁŘSKÝ PRŮVODCE

  Nový průvodce pečením trub s přednastavenými recepty.

  Průvodce pečením vám umožní vybrat si snadno jeden z patnácti přednastavených receptů: kuře, kachní prsa, hovězí pečeně, pizza, vepřová pečeně, gratinované brambory, jehněčí plec, telecí pečeně, losos, rybí nákyp, slaný koláč, plněná rajčata/zelenina, sušenky/drobné cukroví*, koláč, buchty/briošky. Trouba poté sama nastaví vhodný režim pečení, teplotu a dobu pečení dle předem defi nované hmotnosti pokrmu.
  * - s předehřevem trouby

položek: 1